به گزارش ایران تئاتر، مراسم رونمایی از کتاب «هفت عصرِ هفتم پاییز» نوشته ایوب آقاخانی به‌عنوان بیست و نهمین اثر مکتوب این نویسنده و کارگردان تئاتر، ساعت 17:30 روز چهارشنبه پنجم مهرماه همزمان با سالروز شکست حصر آبادان با حضور تعدادی از هنرمندان و مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.
گروه تئاتر «پوشه» طی اجرای عمومی دو نمایش‌های «تکه‌های سنگین سرب» و «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به‌عنوان تازه‌ترین آثار این گروه، از نسخه چاپی این دو نمایشنامه نیز رونمایی کرده بودند.
«هفت عصرِ هفتم پاییز» عنوان نمایشی است که این روزها به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است. در این اثر نمایشی که هرروز غیر از شنبه‌ها ساعت 19:45 به مدت زمان 70 دقیقه به صحنه می رود رحیم نوروزی و لیلا بلوکات به‌عنوان بازیگر حضور دارند.
نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» در دل داستانی عاشقانه به زاویه‌هایی از زندگی شهید محمد جهان آرا از فرماندهان مطرح دوران هشت سال دفاع مقدس می پردازد.
علاقه‌مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه‌ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.