نمایش سه گانه پاریسی به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی برای اولین بار در کشور، همزمان با اجرای صحنه‌ای به صورت آنلاین میزبان مخاطبان از سراسر کشور است.

به گزارش ایلنا، این گروه در آخرین اثر خود به صورت آنلاین میزبان مخاطبان از سراسر کشور است.

بر این اساس، نمایش سه گانه پاریسی به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی روزهای ۱۳،۱۴،۱۶و ۱۷ دی‌ماه، ساعت ۲۰، همزمان با اجرای صحنه‌ای، برای اولین بار به صورت آنلاین و مجازی از سایت آپارات پخش می‌شود.

آقاخانی سرپرست و موسس گروه تئاتر پوشه در این باره عنوان کرد: نمی‌دانم این خدمت‌رسانی گروه پوشه به هموطنان تئاتردوست در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف چقدر موفق و مفید خواهد بود‌. اما معتقدم با این کار مرزهای جدیدی را در مجازی کردن تئاتر زنده گشوده‌ایم که برای من و گروهم دستاوردی کلان محسوب می‌شود و امیدوارم جریان‌ساز باشد، با توجه به اینکه در کشور هیچ سابقه‌ای برای این کار وجود ندارد و ما برای نخستین بار این تجربه را عملی می‌کنیم.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://www.aparat.com/event/5863  بلیت تماشای مجازی این نمایش را خریداری کنند.

«سه گانه پاریسی» جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه به تهیه کنندگی   مهدی سهرابی و جواد راهزانی است که تا ۱۷ دی‌ماه در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

ایوب آقاخانی و وحید نفر بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل این اثر عبارتند از: مدیر تولید و مجری طرح: سجاد ‌قاطعی، دستیار کارگردان- برنامه‌ریز و منشی صحنه: مهرنوش ‌بیگ ‌زاده، طراح صحنه: سینا ‌ییلاق ‌بیگی، طراح لباس: ماهرخ ‌سلیمانی ‌پور، طراح نور: رضا ‌خضرایی، طراح گرافیک: سجاد ‌قاطعی، مدیر صحنه: محمد ‌حسن ‌درباغی ‌فرد، گروه تولید: امید شمس، عکاس: وحید خراسگانی.انتهای پیام/